O nás

O nás


Môže byť kúpa nového domu zážitkom ? Môžete namiesto smutnostrašných príbehov o krivých stenách, meškajúcich dodávateľoch a nespolupracujúcich úradoch, hovoriť priateľom opak? Prečo by zrod nového domu musel byť ťažkým, nepríjemným a stresujúcim obdobím? My v Yhome vieme, že nemusí. Veď je to oslava vášho úspechu, sloboda, ktorú ste sebe a svojej rodine zabezpečili tvrdou prácou. Poďte si to užiť a na nás nechajte všetko ostatné. 

Yhome je vaším sprievodcom na ceste za novým domov, sme odborne zdatní, zodpovední, precízní, so zmyslom pre detail, sledujeme trendy, prinášame komplexný zážitok, inšpirujeme, a ako výsledok prinášame  ideálny domov. Našim cieľom je odbreniť Vás od  všetkých stresujúcich častí, aby ste  mohli prežívať radosť z tejto životnej etapy. 

 V príjemnom prostredí ,s vôňou teplej kávy, vyberieme najvhodnejšie riešenie ,aby sme naplnili všetky predstavy o vašom domove. Vizualizáciou vás vtiahneme do  všetkych zákutí noveho domu  a spoločným doladením detailov a doplnkov, vytvoríme ucelený obraz, ktorý vás bude  vystihovať.  Spoločne poskytneme priestor všetkým vašim túžbam a potrebám, 

 aby 

sa váš domov  stal miestom vašim zážitkom.