Yhome keys

Vysnili sme si presnú lokalitu, kde by ste chceli bývať ? Zdedili ste alebo ste si kupil pozemok a rozmýšľate o stavbe rodinného domu ? Neviete si však predstaviť kde na to vezmete čas,alebo Vám chýbajú skúsenosti a ocenili by ste niekoho, kto to celé vyrieši za Vás.

 

Pre našich klientov sme pripravili službu Yhome Keys, v ktorej zastrešíme celý proces prípravy a samotnej výstavby rodinného domu na základe požiadaviek.

PROCES YHOME KEYS

Stavebné a územné konanie

  V tomto bode sprevádzame klienta v procese výberu vzhľadu, funkčného rozloženia dispozície, celkovej idey nového domova, vytvoríme 3d návrh, vďaka ktorému vieme presne doladiť výšku a veľkosť okien, rozloženie dverí v interiéri, vyberáme vhodného architekta alebo projektanta, zabezpečujeme všetko potrebné pre podanie stavebného  a územného konania, riešime a komunikujeme s budúcimi susedmi, odpovedáme na prípade otázky alebo sa snažíme nájsť spoločnú reč a vyriešiť situáciu k spokojnosti našich klientov. Zabezpečujeme všetky potrebné vyjadrenia a komunikujeme s dotknutými orgánmi. Taktiež pripravíme návrh interierové dizajnu, vďaka ktorému v ďalších krokoch presne vieme aké materiály, farby , rozloženie miestostí, druh svietidiel, typ dverí a nábytku na mieru zvolíme a v akom štýle a farebnom spektre sa budeme hýbať. Podľa pripraveného návrhu vieme dopredu rezervovať kuchyňu na mieru, obklady, sanitu a iné, čo nám umožňuje zeefektívniť celý proces výstavby. 

Proces výstavby

Hlavný cieľom tejto časti našej služby je dosiahnúť plynulosť výstavby bez zbytočných prieťahov. Toto vieme zabezpečiť plynolosťou stavebných prác ale i materiálov, dosledovaním efektívnosti práce, správnym manažovaním pracovných harmonogramov a samozrejme sledujeme aj efektívnosť vynaložených nákladov. Sme tu pre klientov pri riešení problémov, ktoré vzniknú, aby ich riešenie bolo v ich prospech  a v prospech ich nového domova. 

Finančné toky

 Bez finančných prostriedkov nie je možné hovoriť o výstavbe rodinného domu, čo je však rovnako dôležité je aj správne nastavené financovanie v konkrétnej časti celého procesu.Aj v tomto bode sme pre klientov nápomocní, našou úlohou je pripraviť financovanie výstavby tak, aby v každej etape bolo dostatok prostiedkov na jej realizáciu. Snažíme sa nájsť vhodné spôsoby a možnosti ako zabezpečiť finančné prostriedky pre konkrétnu situáciu a konkrétneho klienta.  Vieme zabezpečiť predaj pôvodnej nehnuteľnosti, možnosť bývania aj po predaji nehnuteľnosti, prenájom a iné. 

 

Táto služba je však poskytované len pár vybraným klientov pre jej komplexnosť a náročnosť a pre zachovanie jej kvality sme schopný ročne uskutočniť len dve takéto projekty.  V prípade záujmu  o túto službu nám prosím napíšte správu a dohodneme si nezáväzné stretnutie. 

Napíšte nám

Loading...