Yhome house

Yhome house


Zaľúbte sa do väčieho priestoru pre Vás a Vašu rodinu, aby sa Vaše nové bývanie stalo Vašim  zážitkom. O všetko ostatné sa postaramé my. 

Lokalita

 Výber lokality nášho budúceho projektu zahŕňa dôkladné skúmanie okolia ako aj samotného pozemku. Dávame si záležať na  dobrej  občianskej vybavenosti v danej lokalite, dopravnej dostupnosti, peknom prostredí  v blízkosti zelene  a dobrom výhľade. Tak isto si preverujeme susedské vzťahy v danej obci, vyberáme také lokality, kde by sme sami radi bývali. Kritériom výberu konkrétneho pozemku je možnosť čo najoptimálnejšieho využitia v pomere k veľkosti. 

Štýl

Yhome novostavby charakterizujú čísté línie, elegantný vzhľad,  prepracovaná dispozícia  zodpovedajúca moderným preferenciám. Okrem harmonického dizajnu však kladieme dôraz aj na funkčnosť a celkovú využiteľnosť nášho projektu. Dobrá orientácia, dostatok svetla prepúšťaného cez veľké okná, viacero kúpeľní, veľké úložné priestory, to všetko  navrhujeme do našich projektov. 

Technológia

 V rámci projekt využívame moderné technologické postupy, snažiac sa chrániť životné prostredie , efektívne využívať zdroje a optimalizovať prevádzkové náklady. 

Proces

Yhome  ponúka na predaj novostavby v troch stupňoch výstavby a to hrubá stavba, holodom a stavba dokončená na kľúč. Počas celého procesu výstavby alebo predaja sme nápomocný klientom, snažíme sa o čo najväčšie  zjednodušenia zložitej životnej etapy, akou je zmena bývania. Cieľom nášho tímu je, aby si klient odniesol okrem pozitívneh výsledku aj pozitívny pocit z procesu kúpy a výstavby.